Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NSB2-12GH45-2E2-V1-M1-S2D2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NSB2-12GH45-2E2-V1-M1-S2D2
NSB2-12GH45-2E2-V1-M1-S2D2  233561 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233561
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: 2 x нормально розімкнені (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 2 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 1,62 мм
  • Виконавчий елемент: еталонна мішень згідно з EN IEC 60947-5-2 (FE360 - ST37K)
    12 мм x 12 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,6
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,45 < /li>
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,9
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,6
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 18 ... 30 В
  • Номінальна робоча напруга: 24 В
  • Частота перемикання: 0 ... 30 Гц
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Стійкість до перевантаження: так
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Номінальна напруга ізоляції: 30 У
  • Робочий струм: 1 ... 30 мА на кожен вихід
  • Струм у закритому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 15 мА
  • Затримка до готовності: до 300 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Індикатор помилки: світлодіод, червоний
  • Рівень повноти безпеки (SIL): SIL 2
  • Рівень продуктивності (PL): PL d
  • Категорія: Кат. 2
  • MTTF d:> 7500 a
  • Час польоту (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): хв. 60%
  • Гарантована відстань спрацьовування PDDB: 3 мм.
  • Сертифікат UL: внесений до списку cULus, загального призначення, джерело харчування класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • E1 Твердження типу: 10R-04
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)