Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NXB8-18GM50-E2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NXB8-18GM50-E2-V1
NXB8-18GM50-E2-V1  233609 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233609
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 8 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Полярність виходу: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 6,48 мм (-25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F))
    0 ... 6,08 мм (-40 ... -25 ° C (-40 ... -13 ° F))
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Тип виводу : 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис : тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: Багатоканальний світлодіод, жовтий
  • Тип підключення: роз'єм M12 x 1, 4-контактний.
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Корпус діаметр: 18 мм