Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NXN8-12GM50-E2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NXN8-12GM50-E2-V1
NXN8-12GM50-E2-V1  233617 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 8 мм
  • Установка: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 6,48 мм (-25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F))
    0 ... 6,08 мм (-40...-25°C (-40...-13°F))
  • Знижувальний коефіцієнт r Al: 0,39
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,45
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 100 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 16 мА
  • Індикатор стану перемикання: Багатоканальний світлодіод, жовтий
  • Тип підключення: роз'єм M12 x 1, 4-контактний.
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Корпус діаметр: 12 мм