Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBE12M-R100-SE5F-IO-V31
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBE12M-R100-SE5F-IO-V31
OBE12M-R100-SE5F-IO-V31  234078 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234078
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Випромінювач: OBE12M-R100-S-IO-V31
  • Приймач :OBE12M-R100-E5F-IO-V31
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 12 м.
  • Порогова дальність виявлення: 15 м.
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Світлодіодна група ризику маркування: звільнена група
  • Діаметр світлової плями: прибл. 65 мм на відстані 1 м.
  • Кут розбіжності: 3,7 °
  • Межа зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2: 30000 люкс
  • MTTF < sub> d : 462 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0% < li>
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод:
    постійно горить - живлення включено
    блимає (4 Гц) - коротке замикання
    блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
  • Функціональний індикатор: Жовтий світлодіод:
    Горить постійно - світловий шлях вільний
    Постійно не горить - виявлено об'єкт
  • Елементи управління : Приймач: перемикач світло/темрява
  • Елементи управління: приймач: регулювання чутливості.
  • Робоча напруга : 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: Еміттер: ≤ 14 мА
    Приймач: ≤ 13 мА при напрузі живлення 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/Q = контакт 4)
  • IO-Link Версія: 1.1
  • ВД пристрою: передавач: 0x110401 (1115137)
    приймач: 0x11030B (1114891)
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: Передавач:
    Виведення даних процесу: 2 біти
    Приймач:
    Введення даних процесу: 2 біти
  • Підтримка режиму SIO: так
  • Сумісний тип головного порту: A
  • Тестове введення: деактивація емітера при + U B
    Вихід сигналу тривоги - Pin2: PNP нормально замкнутий
  • Сигнальний вихід: 1 PNP, короткий - захист кола, захист від зворотної полярності.
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Інтерфейс зв'язку: IEC 61131-9
  • Стандарт на продукцію: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: E87056, внесений до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Температура довкілля: - 40 ... 60 ° C (- 40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 44,5 мм
  • Довжина корпусу: 21,5 мм