Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBE20M-R100-S2EP-IO-V31-L
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBE20M-R100-S2EP-IO-V31-L
OBE20M-R100-S2EP-IO-V31-L  125748 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 125748
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Випромінювач: OBE20M-R100-S-IO-V31-L
  • Приймач :OBE20M-R100-2EP-IO-V31-L
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 20 м
  • Дальність виявлення: 30 м
  • Джерело світла: лазерний діод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону
  • < li> Діаметр світлової плями: прибл. 50 мм на відстані 20 м.
  • Кут розходження: прибл. 0,3 °
  • Межа навколишнього освітлення: EN 60947-5-2: 30000 люкс
  • MTTF d: 440 a
  • Час роботи (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод:
    постійно горить - живлення включено
    блимає (4 Гц) - коротке замикання
    блимає з коротким розривом (1 Гц) - режим IO-Link
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод:
    світиться постійно - світловий шлях вільний
    Постійно вимкнений - об'єкт виявлено
  • Елементи управління: Приймач: перемикач світла/темряви
  • Елементи управління: Приймач : регулювання чутливості
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: Еміттер: ≤ 13 мА
    Приймач: ≤ 13 мА при напрузі живлення 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/Q = контакт 4)
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link: 1,1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: Передавач:
    Виведення даних процесу: 2 біти
    Приймач:
    Введення даних процесу: 2 біти
  • Підтримка режиму SIO: так
  • ID пристрою: Emitter: 0x110402 (1115138)
    Receiver: 0x110302 (1114882)
  • Тип сумісного головного порту : A
  • Тестовий вхід: відключення емітера при + U B
  • Тип перемикання: Тип перемикання датчика регулюється. Значення за замовчуванням:
    C/Q - Pin4: NPN нормально відкритий / темний, PNP нормально закритий / світловий, IO-Link
    / Q - Pin2: NPN нормально закритий / світловий, PNP нормально розімкнений / темний.
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 0,4 мс
  • Інтерфейс зв'язку: IEC 61131-9
  • Стандарт на продукцію: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: E87056, внесений до списку cULus, джерело живлення класу 2 , типовий рейтинг 1
  • Схвалення FDA: IEC 60825-1: 2007 Відповідає 21 CFR 1040.10 та 1040.11, за винятком відхилень згідно з повідомленням про лазери № 50 від 24 червня 2007 р.
  • довкілля: -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 44,5 мм
  • Довжина корпусу: 21,5 мм