Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBG5000-R100-2EP-IO-0,3M-V31
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBG5000-R100-2EP-IO-0,3M-V31
OBG5000-R100-2EP-IO-0,3M-V31  125320 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Ефективна дальність виявлення: 0...3,5 м у режимі НАВЧАННЯ; 0 ... 5 м у положенні перемикача "N"
  • Дальність виявлення порога: 6 м
  • Контрольна мета: відбивач H85-2
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Маркування світлодіодної групи ризику: виключена група.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 170 мм на відстані 3,5 м.
  • Кут розбіжності: прибл. 5 °
  • Межа навколишнього освітлення: EN 60947-5-2
  • MTTF d : 600 a
  • Час роботи (T < sub> M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод:
    постійно горить - живлення включено
    блимає (4 Гц) - коротке замикання
    блимає з коротким розривом (1 Гц) - режим IO-Link
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод:
    світиться постійно - світловий шлях вільний
    постійно вимкнено - виявлено об'єкт
  • Елементи управління: клавіша навчання
  • Елементи управління: 5-ступінчастий поворотний перемикач для вибору режимів роботи < li>
  • Рівні виявлення контрастності: 10% - чисті ПЕТ-пляшки з водою
    18% - прозорі скляні пляшки
    40% - кольорове скло або непрозорі матеріали
    Регулюється поворотним перемикачем
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 25 мА при напрузі живлення 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/ Q = контакт 4)
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link: 1.1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: введення даних процесу 2   Bit Вихід даних процесу 2   біт
  • Підтримка режиму SIO: так
  • Ідентифікатор пристрою: 0x110A01 (1116673)
  • Тип сумісного головного порту: A
  • Тип перемикання: тип перемикання датчика регулюється. За замовчуванням:
    C/Q - Pin4: NPN нормально відкритий/темний, PNP нормально закритий/світловий, IO-Link
    /Q - Pin2: NPN нормально закритий/світловий, PNP нормально відкритий/темний.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Частота перемикання: 500 Гц
  • Час відгуку: 1 мс
  • Інтерфейс зв'язку: IEC 61131-9
  • Сертифікат UL: E87056, внесений до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F )
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 37,1 мм
  • Довжина корпусу: 21,5 мм
  • Ступінь захисту : IP67/IP69/IP69K
  • Підключення: фіксований кабель 300 мм з роз'ємом M8   x   1; 4-контактний