Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBP120-R100-2EP-IO-V31-L
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBP120-R100-2EP-IO-V31-L
OBP120-R100-2EP-IO-V31-L  234134 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234134
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 25 ... 120 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм < li>
  • Джерело світла: лазерний діод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Оптична роздільна здатність: тригерна мітка [чорний, 6%] шириною 1 мм на білому тлі [білий, 90%]; Різниця контрастності мін. 50%
  • Діаметр світлової плями: до 1 мм на відстані 60 мм
  • Кут розходження: прибл. 0,3 °
  • Межа навколишнього освітлення: EN 60947-5-2: 40000 люкс.
  • Навчання: статичне та динамічне Навчання
  • MTTF d : 560 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне покриття (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод:
    постійно горить - живлення включено
    блимає (4 Гц) - коротке замикання
    блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод:
    постійно горить - об'єкт виявлено
    постійно вимкнено - об'єкт не виявлено < /li>
  • Елементи управління: клавіша навчання
  • Елементи управління: 5-ступінчасті поворотний перемикач для вибору режимів роботи
  • Номінальна робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму < /li>
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА при напрузі живлення 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/ Q = контакт 4)
  • Профіль пристрою: Smart Sensor
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link: 1.1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: вхід даних процесу 1   біт вихід даних процесу 2   біт
  • Підтримка режиму SIO: так
  • Ідентифікатор пристрою: 0x110C01 (1117185)
  • Тип сумісного головного порту: A
  • Тип перемикання: тип перемикання датчика регулюється. Значення за замовчуванням:
    C/Q - Pin4: NPN нормально розімкнений/світлий, PNP нормально замкнутий/темний, IO-Link
    /Q - Pin2: NPN нормально замкнутий/темний, PNP нормально відкритий/світиться
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 125 мікросекунд
  • Інтерфейс зв'язку: IEC 61131-9
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення FDA: IEC 60825-1: 2007 Відповідає 21 CFR 1040.10 та 1040.11, за винятком відхилень відповідно до Повідомлення про лазери № 50 від 24 червня 2007 р.
  • довкілля: -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ступінь забруднення: 3
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 44,5 мм