Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBR7500-R101-2EP-IO-V31
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBR7500-R101-2EP-IO-V31
OBR7500-R101-2EP-IO-V31  125377 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 7,5 м
  • Відстань до відбивача: 0,03 ... 7,5 м
  • Порогова дальність виявлення: 10 м
  • Контрольна мета: відбивач H85-2
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону
  • Маркування групи ризику світлодіода: виключена група
  • Поляризаційний фільтр: так
  • Діаметр світлової плями: прибл. 65 мм на відстані 1 м.
  • Кут розбіжності: 3,7 °
  • Обмеження зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2
  • MTTF d : 724 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод:
    постійно горить - живлення включено
    блимає (4 Гц) - коротке замикання
    блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
  • Функція індикатор: жовтий світлодіод:
    постійно горить - світловий шлях вільний
    постійно вимкнений - об'єкт виявлений
  • Елементи управління: горить/ темний -на перемикачі
  • Елементи управління: регулювання чутливості
  • Робоче напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 25 мА при напрузі живлення 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/ Q = контакт 4)
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link: 1.1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: введення даних процесу 2   Bit Вихід даних процесу 2   біт
  • Підтримка режиму SIO: так
  • Ідентифікатор пристрою: 0x110201 (1114625)
  • Тип сумісного головного порту: A
  • Тип перемикання: тип перемикання датчика регулюється. За замовчуванням:
    C/Q - Pin4: NPN нормально відкритий/темний, PNP нормально закритий/світловий, IO-Link
    /Q - Pin2: NPN нормально закритий/світловий, PNP нормально відкритий/темний.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Інтерфейс зв'язку: IEC 61131-9
  • Сертифікат UL: E87056, включений до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Температура довкілля: - 40 ... 60 ° C (- 40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 13,9 мм
  • Висота корпусу: 41,4 мм
  • Довжина корпусу: 18,3 мм