Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBT30-R2F-E0-L
  • Фотоелектричні датчики
  • OBT30-R2F-E0-L
OBT30-R2F-E0-L  234427 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234427
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 3 ... 30 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: ЛАЗЕРНЕ СВІТЛО
  • < li> Тип світла: модульоване червоне видиме світло, 680 нм.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 20% при 30 мм
  • Кутове відхилення: прибл. 0,5 °
  • Розмір об'єкта: тип. від 0,05 мм до 20 мм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 1 мм з відривом 30 мм.
  • Кут розходження: прибл. 1 °
  • Оптична поверхня: спереду
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод ВКЛ: спалахує при виявленні об'єкта
  • Робоча напруга: 12 . .. 24 В
  • Струм холостого ходу: до 10 мА
  • Клас захисту: III
  • Тип перемикання: АЛЕ контакт/світло включено
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 50 мА, резистивне навантаження
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Частота перемикання: прибл. 2 кГц
  • Час відгуку: 250 мікросекунд
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Затвердження UL: E87056, визнано cULus, джерело живлення класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В.
  • Затвердження FDA : IEC 60825-1: 2007 Відповідає 21 CFR 1040.10 та 1040.11, за винятком відхилень відповідно до Повідомлення про лазерне обладнання № 50 від 24 червня 2007 р. > Температура навколишнього середовища: -10...60°C (14...140°F)
  • Температура зберігання: -20...70°C (-4...158°F)
  • Ширина корпусу: 12 мм
  • Висота корпусу: 25,5 мм
  • Довжина корпусу: 4,1 мм