Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBT30-R2F-E2
  • Фотоелектричні датчики
  • OBT30-R2F-E2
OBT30-R2F-E2  234224 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234224
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 1 ... 30 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: червоне видиме світло, 630 нм.
  • Маркування групи ризику світлодіодів: виключена група.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 20% на відстані 30 мм
  • Кутове відхилення: прибл. 2 °
  • Розмір об'єкта: тип. від 0,1 мм до 16 мм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 5,5 мм з відривом 30 мм.
  • Кут розходження: прибл. 5 °
  • Оптична грань: спереду
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод ВКЛ: спалахує при виявленні об'єкта
  • Робоча напруга: 10 . .. 30 В постійного струму
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Клас захисту: III
  • Тип перемикання: АЛЕ контакт/світло включений
  • напруга, що комутується: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 50 мА, резистивне навантаження
  • Частота перемикання: прибл. 1 кГц
  • Час відгуку: 500 мікросекунд
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення UL: E87056, визнано cULus, клас 2 потужності Джерело < /li>
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -20 ... 70 ° C ( -4 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 12 мм
  • Корпус висота: 25,5 мм
  • Довжина корпусу: 4,1 мм < /li>