Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBT300-R100-2EP-IO-0,3M-V31-L
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBT300-R100-2EP-IO-0,3M-V31-L
OBT300-R100-2EP-IO-0,3M-V31-L  124743 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 124743
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 7 ... 300 мм
  • Дальність виявлення хв.: 7 ... 25 мм
  • Діапазон налаштування: 25 ... 300 мм
  • Контрольна мішень: стандартна біла, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: лазерний діод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 5% при 150 мм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 1 мм з відривом 200 мм.
  • Кут розходження: прибл. 0,3 °
  • Межа навколишнього освітлення: EN 60947-5-2: 40000 люкс
  • MTTF d: 560 a
  • Час роботи (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод:
    постійно горить - живлення увімкнено
    блимає (4 Гц) - коротке замикання
    блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод:
    постійно горить - виявлено об'єкт
    постійно вимкнено - об'єкт не виявлено
  • Елементи управління: перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування
  • Робоча напруга: 10. . 30 В постійного струму
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА при напрузі живлення 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/ Q = контакт 4)
  • Профіль пристрою: Smart Sensor
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link: 1.1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: вхід даних процесу 1   біт вихід даних процесу 2   біт
  • Підтримка режиму SIO: так
  • Ідентифікатор пристрою: 0x110602 (1115650)
  • Тип сумісного головного порту: A
  • Тип перемикання: тип перемикання датчика регулюється. Значення за замовчуванням:
    C/Q - Pin4: NPN нормально розімкнений/світлий, PNP нормально замкнутий/темний, IO-Link
    /Q - Pin2: NPN нормально замкнутий/темний, PNP нормально відкритий/світиться
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Час відгуку: 300 мкс
  • Інтерфейс зв'язку: IEC 61131-9
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Затвердження FDA: IEC 60825-1: 2007 Відповідає 21 CFR 1040.10 та 1040.11, за винятком відхилень відповідно до Повідомлення про лазери № 50 від 24 червня 2007 р.
  • : -40. .. 60 ° C (-40 ... 140 ° F), фіксований кабель
    -25 ... 60 ° C (-13 ... 140 ° F), рухомий кабель не підходить для конвеєрних ланцюгів
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 37,1 мм
  • Довжина корпусу: 21,5 мм
  • Ступінь захисту: IP67/IP69/IP69K
  • Підключення: фіксований кабель 300 мм з роз'ємом M8   x   1 штекер; 4-контактний