Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBT300-R101-2EP-IO-V31-L
  • Фотоелектричні датчики
  • OBT300-R101-2EP-IO-V31-L
OBT300-R101-2EP-IO-V31-L  124760 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 7 ... 300 мм
  • Дальність виявлення хв.: 7 ... 25 мм
  • Діапазон налаштування: 25 ... 300 мм
  • Контрольна мішень: стандартна біла, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: лазерний діод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 5% при 150 мм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 1 мм з відривом 200 мм.
  • Час роботи (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Робоча напруга: 10. . 30 В постійного струму
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА при напрузі живлення 24 В
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Затвердження FDA: IEC 60825-1: 2007 Відповідає 21 CFR 1040.10 та 1040.11, за винятком відхилень згідно з повідомленням про лазери № 50 від 24 червня 2007 р.
  • 40. .. 60 ° C (-40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 13,9 мм
  • Висота корпусу: 41,4 мм
  • Довжина корпусу: 18,3 мм