Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBT350-R100-2EP-IO-0,3M-V31
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBT350-R100-2EP-IO-0,3M-V31
OBT350-R100-2EP-IO-0,3M-V31  124782 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 124782
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 5 ... 350 мм
  • Дальність виявлення хв.: 5 ... 25 мм
  • Діапазон регулювання: 25 ... 350 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Маркування групи ризику світлодіода: виключена група.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 15% на відстані 350 мм
  • Діаметр світлової плями: прибл. 20 мм з відривом 350 мм.
  • Кут розходження: прибл. 3 °
  • Межа навколишнього освітлення: EN 60947-5-2: 40000 люкс
  • MTTF d : 600 a
  • Час роботи (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод:
    постійно горить - живлення включене
    блимає (4 Гц) - коротке замикання
    блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод:
    постійно горить - виявлено об'єкт > постійно вимкнений - об'єкт не виявлений
  • Елементи керування: перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Елементи керування: регулятор діапазону спрацьовування
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 25 мА при напрузі живлення 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/ Q = контакт 4)
  • Профіль пристрою: Smart Sensor
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link: 1.1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: вхід даних процесу 1   біт вихід даних процесу 2   біт
  • Підтримка режиму SIO: так
  • Ідентифікатор пристрою: 0x110601 (1115649)
  • Тип сумісного головного порту: A
  • Тип перемикання: тип перемикання датчика регулюється. Значення за замовчуванням:
    C/Q - Pin4: NPN нормально розімкнений/світлий, PNP нормально замкнутий/темний, IO-Link
    /Q - Pin2: NPN нормально замкнутий/темний, PNP нормально відкритий/світиться
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Частота перемикання: 500 Гц
  • Час відгуку: 1 мс
  • Інтерфейс зв'язку: IEC 61131-9
  • Стандарт на продукцію: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: E87056, включений до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Температура довкілля: -40 . .. 60 ° C (- 40 ... 140 ° F), фіксований кабель
    -25 ... 60 ° C (-13 ... 140 ° F), рухомий кабель не підходить для конвеєрних ланцюгів.
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 37,1 мм
  • Корпус глибина: 21,5 мм
  • Ступінь захисту: IP67/IP69/IP69K
  • Підключення: фіксований кабель 300 мм з роз'ємом M8   ; x   1; 4-контактний