Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OLV125-F225-B12-40
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OLV125-F225-B12-40
OLV125-F225-B12-40  122651 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 122651
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
    <
  • Межі вимірювання: Xmin = ±15 мм
    Xmax = ±21.5 мм
    Z = 65 мм ... 125 мм
  • Джерело світіння: лазерний діод
  • Швидкість зчитування: 90 s-1
  • Індикатор функцій: Мережа, лазер, статус
  • Номінальна напруга: 24 В Постійний струм ± 10 %, SELV/PELV