Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OMD10M-R2300-B23-V1V1D-4S
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OMD10M-R2300-B23-V1V1D-4S
OMD10M-R2300-B23-V1V1D-4S  234506 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234506
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Діапазон вимірювання: 0,2 ... 4 м (ширина 10%)
    0,2 ... 10 м (ширина 90%)
  • Контрольна мета: білий Kodak (90%)
  • Джерело світла: лазерний діод.
  • Метод вимірювання: технологія вимірювання діапазону імпульсів (PRT)
  • Швидкість сканування: 12,5 с-1 < BR> 25 с-1
  • Діаметр світлової плями: 25 мм x 100 мм при 10   м
  • Роздільна здатність: 1 мм
  • MTTF d : 75 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод
  • Індикатор потоку даних: жовтий світлодіод: активний Ethernet
  • Функціональний індикатор: червоний світлодіод: несправність
  • Елементи керування: ні
  • Індикатор параметризації: ні
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Пульсації: 10% в межах допуску живлення
  • Струм холостого ходу : ≤ 300 мА/24 В постійного струму
  • Потужність, що споживається: до 8 Вт
  • Затримка до готовності: до 20 с.
  • Тип інтерфейсу: Fast Ethernet
  • Протокол: HTTP, UDP/IP
  • Тип введення/виводу: ні
  • Стандартний продукт: EN 60947-5-2
  • Лазерна безпека: EN 60825-1: 2014
  • Шум виміряного значення: тип. 30 мм, 1 сигма
  • Абсолютна точність: тип. ± 30 мм
  • Повторюваність: до 12 мм
  • Клас захисту: III (робоча напруга 50 В)
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC для продуктів не потрібний номінальний ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -30 ... 50 ° C (-22 ... 122 ° F)
  • Температура зберігання: -30 ... 70 ° C ( -22 ... 158 ° F)
  • Відносна вологість: 95%, без конденсації вологи
  • Ширина корпусу: 96 мм
  • Висота корпусу: 57 мм < /li>