Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OMD8000-R300-UEP-V1-L
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OMD8000-R300-UEP-V1-L
OMD8000-R300-UEP-V1-L  234512 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234512
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 0,03 ... 8 м
  • Контрольна мета: Kodak white (90% )
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 0,5%.
  • Кутове відхилення: Максимум. ± 2 °
  • Метод вимірювання: технологія імпульсного вимірювання дальності (PRT)
  • Діаметр світлової плями: по вертикалі 60 мм, по горизонталі 30 мм на відстані 2 м
  • Роздільна здатність: 12 біт, однак> 0,5 мм
  • MTTF d : 100 a
  • Місія Час (T M ): 10 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод
  • Індикатор навчання: Навчання: зелений/жовтий світлодіод еквіфазне миготіння; 2,5 Гц
    Помилка навчання: зелений/жовтий світлодіодний індикатор не блимає рівнофазно; 8,0 Гц
  • Елементи керування: перемикач для налаштування порогових значень.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Пульсації: 10% у межах допуску харчування.
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 80 мА/24 В постійного струму
  • Вихідний сигнал: 1 натискання - тяжкий (4 в 1) вихід, із захистом від короткого замикання, із захистом від зворотної полярності, із захистом від перенапруги, 1 аналоговий вихід 0 ... 10 В
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
    Rmin = 1 кОм & Omega;
  • Частота перемикання: 50 Гц
  • Час відгуку: 5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Лазерна безпека: EN 60825-1: 2014
  • Повторюваність: до 5 мм.
  • Сертифікат UL: E87056, внесений до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Затвердження FDA: IEC 60825-1: 2014 Відповідає 21 CFR 1040.10 та 1040.1 відхилень відповідно до Повідомлення про лазери № 50 від 24 червня 2007 р.
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 55 ° C (-40 ... 131 ° F)
  • Температура зберігання: -40...70°C (-40...158°F)
  • Ширина корпусу: 25,8 мм
  • Висота корпусу: 88 мм
  • Довжина корпусу: 54,3 мм