Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OMR50M-R300-UEP-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OMR50M-R300-UEP-V1
OMR50M-R300-UEP-V1  234514 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234514
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 50 м
  • Відстань до відбивача: 0,2 ... 50 м
  • Контрольна мета: 3 x REF-H100
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Маркування групи ризику світлодіода: виключена група.
  • Кутове відхилення: макс. ± 2 °
  • Метод вимірювання: Імпульсна технологія вимірювання дальності (PRT)
  • Діаметр світлової плями: прибл. 16 см x 18 см на відстані 10 м.
  • Роздільна здатність: 12 біт, однак> 0,5 мм
  • MTTF < sub> d : 100 a
  • Час виконання мети (T M ): 10 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0% < li>
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод
  • Індикатор навчання: навчання: зелений/жовтий світлодіод еквіфазно блимає; 2,5 Гц
    Помилка навчання: зелений/жовтий світлодіодний індикатор не блимає рівнофазно; 8,0 Гц
  • Елементи керування: перемикач для налаштування порогових значень.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Пульсації: 10% у межах допуску харчування.
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 80 мА/24 В постійного струму
  • Вихідний сигнал: 1 натискання - тяговий (4 в 1) вихід, із захистом від короткого замикання, із захистом від зворотної полярності, із захистом від перенапруги, 1 аналоговий вихід 0 ... 10 В
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
    Rmin = 1 кОм & Omega;
  • Частота перемикання: 50 Гц
  • Час відгуку: 5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Повторюваність: до 5 мм
  • Сертифікат UL : E87056 внесено до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 55 ° C (-40 . .. 131 ° F)
  • Зберігання температура: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 25,8 мм
  • Висота корпусу: 88 мм
  • Довжина корпусу: 54,3 мм