Стаціонарний зчитуючий пристрій Pepperl+Fuchs OPC120W-F200-R2-Ex
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • OPC120W-F200-R2-Ex
OPC120W-F200-R2-Ex  240146 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 240146
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Тип освітлення: вбудоване світлодіодне підсвічування (біле).
  • Символіка: матриця даних, Code 39, Code 128, Int 2 з 5, EAN13, Pharmacode.
  • Відстань зчитування: 60 ... 160 мм Номінальна відстань: 120 мм
  • Поле читання: Мінімальне поле читання: 28 мм x 45 мм
    Поле читання за номінальної відстані: 44 мм xx nbsp; 70   мм
    Максимальне поле читання: 60   мм   x   95   мм
  • Розмір модуля: Мінімальний розмір модуля: 0,3 мм
  • Частота оцінки: до 30 Гц
  • Цільова швидкість: макс. 6 м/с
  • MTTF d: 40,5 a
  • Час польоту (T M ): 8 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод: готовність до роботи
  • Світлодіодна індикація: хороші/погані показання
  • Робоча напруга: 24 В постійного струму та плюс; 15% PELV.
  • Струм холостого ходу: макс. 250 мА
  • Тип інтерфейсу: послідовний, RS 232
  • Тип інтерфейсу: Ethernet
  • Протокол: TCP/IP
  • Швидкість передачі: 100 Мбіт/с
  • Число/Тип: Тригер
  • Вхідний струм: прибл. 10 мА при 24 В постійного струму
  • Поріг перемикання: низький: <10 В, високий:> 15 В
  • Кількість/Тип: ДОБРЕ, ПОГАНО, Код відповідності
  • Тип перемикання: PNP
  • Сертифікат IECEx: IECEx INE 14.0042X
  • Сертифікат ATEX: INERIS 14 ATEX 0035X
    Тип пристрою: GUBW1.D.OS-OPC120W -F200-R2
  • Температура довкілля: 0 ... 37 °C (32 ... 98,6 °F)
  • Тип підключення: сполучні клеми, макс. перетин провідника 2,5 мм 2
  • Переріз провідника: 0,13 ... 2,5 мм 2
  • Кабельний введення: 3 ... 8,5 мм