Головка для читання Pepperl+Fuchs PGV100-F200A-R4-V19
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • PGV100-F200A-R4-V19
PGV100-F200A-R4-V19  126000 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Швидкість проходження: ≤ 8 м/с
  • Діапазон виміру: макс. 10000 м
  • Тип освітлення: вбудоване світлодіодне підсвічування (білий/синій)
  • Відстань зчитування: 100 мм
  • Глибина різкості: ± 20 мм
  • Поле читання: 120 мм x 80 мм
  • Роздільна здатність: ± 0,2 мм
  • MTTF d: 96 a
  • Час польоту (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Світлодіодна індикація: 7 світлодіодів (зв'язок, допомога при вирівнюванні, інформація про стан)
  • Робоча напруга: 15 ... 30 В постійного струму, PELV .
  • Струм холостого ходу: макс. 200 мА
  • Потужність що споживається: 3 Вт
  • Тип інтерфейсу: інтерфейс RS 485
  • Код виведення даних: двійковий код
  • Кінцеве навантаження: кінцевий резистор, що перемикається
  • Час циклу запиту: ≥ 10 мс
  • Тип входу: від 1 до 3 функціональних входів, програмовані.
  • Вхідний опір: ≥ 27 k Ω
  • Напруга перемикання: робоча напруга.
  • Струм перемикання: 150 мА на кожному виході
  • Випромінені перешкоди: EN   61000-6-4: 2007 + A1: 2011
  • Перешкодозахищеність: EN 61000-6-2: 2005
  • Ударостійкість: EN 60068-2-27: 2009
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура зберігання: -20 ... 85 °C (-4. . 185 °F)
  • Відносна вологість: 90%, без конденсації
  • Тип підключення: 8-контактний, роз'єм M12 x 1
  • Ширина корпусу: 70 мм
  • Висота корпусу: 70 мм
  • Довжина корпусу: 50 мм