Головка для читання Pepperl+Fuchs PGV100R-F200-R4-1,5M
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • PGV100R-F200-R4-1,5M
PGV100R-F200-R4-1,5M  239494 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 239494
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Швидкість проходження: ≤ 8 м/с
  • Діапазон виміру: макс. 10000 м
  • Тип освітлення: вбудоване світлодіодне підсвічування (червоне)
  • Швидкість сканування: 40 с -1
  • Затримка: 50 мс
  • Відстань читання: 100 мм
  • Глибина різкості: ± 30 мм
  • Поле читання: 120 мм x 80 мм
  • Роздільна здатність: 0,1 мм
  • Точність: ± 0,2 мм MTTF: 70,5 a
  • MTTF d : 141 a
  • Середній час безвідмовної роботи: 70, 5 років
  • Час місії (T M ): 20 років
  • Діагностичне покриття (DC): 0%
  • Світлодіодна індикація: 2 світлодіоди.
  • Робоча напруга: 15 ... 30 В постійного струму, PELV.
  • Струм живлення без навантаження: макс. 200 мА
  • Потужність що споживається: 3 Вт
  • Тип інтерфейсу: інтерфейс RS 485
  • Код виведення даних: двійковий код
  • Кінцеве навантаження: кінцевий резистор, що перемикається
  • Час циклу запиту: ≥ 10 мс
  • Випромінені перешкоди: EN   61000-6-4: 2007 + A1: 2011
  • Перешкодозахищеність: EN 61000-6-2: 2005 + AC: 2005
  • Ударостійкість: EN 60068-2-27: 2009
  • Стійкість до вібрації: EN 60068-2-6: 2008
  • Схвалення CCC: схвалення CCC/маркування не потрібно для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C (-40. . 185 °F)
  • Відносна вологість: 90%, без конденсації
  • Тип підключення: відкритий кінець кабелю
  • Ширина корпусу: 70 мм
  • < li> Висота корпусу: 70 мм
  • Довжина корпусу: 50 мм
  • Ступінь захисту: IP40
  • Маса: прибл. 200 г
  • Роздільна здатність X (протокол): 0,1 мм
  • Роздільна здатність Y (протокол): 0,1 мм