Головка для читання Pepperl+Fuchs PXV100A-F200-B28-V1D-6011
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • PXV100A-F200-B28-V1D-6011
PXV100A-F200-B28-V1D-6011  236298 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 236298
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Швидкість проходження: ≤ 8 м/с
  • Діапазон виміру: макс. 100000 м
  • Тип світла: вбудоване світлодіодне підсвічування (червоний/синій).
  • Відстань зчитування: 100 мм.
  • Глибина різкості: - 24 мм/+ 40 мм
  • Поле зору: тип. 60 мм x 35 мм
  • Рівень повноти безпеки (SIL): SIL 3
  • Рівень ефективності (PL): PL e < /li>
  • Категорія: Кат. 4
  • Час реакції: 165 мс
  • MTTF: 41 a
  • MTTF d : 104,74 a
  • < li> PFH: 1.09 E-8 тип.
  • Світлодіодна індикація: 7 світлодіодів (зв'язок, повідомлення про стан)
  • Робоча напруга: 20 ... 30 В постійного струму, PELV
  • Струм живлення без навантаження : макс. 300 мА
  • Потужність що споживається: 6 Вт
  • Тип інтерфейсу: 100 BASE-TX
  • Протокол: PROFINET IO Real-Time (RT) Клас відповідності B
  • Стандарт Fieldbus: PROFIsafe відповідно до IEC   61784-3-3; профіль   2.4
  • Ударостійкість: EN 60068-2-27: 2009
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6: 2008
  • Випромінені перешкоди: EN 61000- 6-4: 2007 + A1: 2011
  • Фотобіологічна безпека: група ризику 2 згідно IEC 62471
  • Відповідність CE: CE
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальними характеристиками ≤ 36 В
  • Схвалення TÜV: TÜV Rheinland 01/205/5669.01/20
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C (-40. . 185 °F)
  • Відносна вологість: 90%, без конденсації
  • Висота: макс. 2000 м над MSL
  • Тип підключення: 8-контактний, роз'єм M12x1, стандартний
    4-контактний, роз'єм M12x1, кодування D (LAN)
  • Ширина корпусу: 70 мм
  • Висота корпусу: 70 мм
  • Довжина корпусу: 50 мм