Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RAL70-IR/32/98
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RAL70-IR/32/98
RAL70-IR/32/98  124311 - 2 - trade-control.com.ua RAL70-IR/32/98  124311 - 2 - trade-control.com.ua
RAL70-IR/32/98  124311 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Джерело світла: IRED
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло
  • Маркування: CE
  • Ширина прорізу: 70 мм
  • < li>Глибина прорізу: 70 мм
  • Обмеження зовнішнього освітлення: 10000 люкс.
  • Роздільна здатність: 1 мм
  • Вплив температури: до 10%
  • < li>активна зона: 70 мм x 64 мм
  • Функціональний індикатор: світлодіод, жовтий
  • Елементи керування: регулювання чутливості
  • Елементи керування: регулятор часу для розтягування імпульсу та Динамічний/статичний режим
  • Робоча напруга: 24 В постійного струму і плюс; 20%
  • Тип перемикання : горить темним
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Струм перемикання: 200 мА
  • Падіння напруги: до 2,5 В
  • Повторюваність: 0,1 мм
  • li>
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Температура навколишнього середовища: -10 ... 60 ° ; C (14 ... 140 ° F)
  • Ширина корпусу: 20 мм
  • Висота корпусу: 110 мм