Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RL28-8-H-400-FFP-RT/47/105
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RL28-8-H-400-FFP-RT/47/105
RL28-8-H-400-FFP-RT/47/105  124880 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 20 ... 400 мм
  • Дальність виявлення хв.: 20 ... 150 мм
  • Пригнічення фону: макс. + 10% верхньої межі діапазону виявлення.
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону, 660 нм.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 15%
  • Діаметр світлової плями: 4 мм x 4 мм на відстані 250 мм
  • Кут розбіжності: Випромінювач 1,2 °,
    Приймач 2 °
  • MTTF d : 720 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод
    ВКЛ: об'єкт усередині діапазону сканування
    ВИМК: об'єкт поза діапазоном сканування
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування, перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Пульсації: 10%
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 40 мА
  • Тип перемикання: світло/темрява, що перемикається.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 200 мА
  • Частота перемикання: 250 Гц
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: E87056, внесений до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Температура навколишнього середовища : -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 75 ° C (-40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 25,8 мм
  • Висота корпусу: 88 мм
  • Довжина корпусу: 54,3 мм