Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RL31-8-2500-IR/59/73c/136
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RL31-8-2500-IR/59/73c/136
RL31-8-2500-IR/59/73c/136  124930 - 2 - trade-control.com.ua
  • Контрольна мета: стандартний білий 200 мм 200 мм
  • Джерело світла: IRED
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло, 850 нм.
  • Поляризаційний фільтр: ні.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 50 мм на відстані 2,5 м.
  • Кут розбіжності: 2 °
  • Обмеження освітленості: 50000 люкс; відповідно до EN 60947-5-2
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод: живлення увімкнено.
  • Індикатор роботи: жовтий світлодіод, що горить при включеному приймачі.
  • Елементи управління: Регулятор діапазону спрацьовування
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсації: 10%
  • < li> Струм холостого ходу: ≤ 20 мА
  • Тип перемикання: горить темно
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В
  • Частота перемикання: ≤ 500 Гц
  • Час відгуку: ≤ 1 мс
  • Стандартний продукт: EN 60947-5-2
  • Клас захисту: II, номінальна напруга ізоляції ≤ 250 В змінного струму зі ступенем забруднення 1-2 відповідно до IEC 60664-1 Основна ізоляція вихідного ланцюга вхідного ланцюга відповідно до EN 50178, номінальна напруга ізоляції 240 В змінного струму
  • Сертифікат UL: внесено до списку , клас 2 Джерело живлення, корпус типу 1
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -30 ... 55 ° C (- 22 ... 131 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C ( -40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 18 мм
  • Висота корпусу: 62 мм
  • Довжина корпусу: 35 мм