Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RL31-8-H-800-RT/73c/136
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RL31-8-H-800-RT/73c/136
RL31-8-H-800-RT/73c/136  124934 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 50 ... 800 мм
  • Дальність виявлення хв.: 50 ... 100 мм
  • Діапазон регулювання: 100 ... 800 мм
  • Контрольний об'єкт: стандартний білий, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 5%.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 25 мм на відстані 800 мм.
  • Кут розходження: прибл. 2 °
  • MTTF d : 580 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсації: макс . . 10%
  • Струм холостого ходу: макс. 25 мА при напрузі живлення 24 В
  • Тип перемикання: темний включений
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Частота перемикання: 200 Гц
  • Час відгуку: 2,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Клас захисту: II, номінальна напруга ізоляції ≤ 250 В змінного струму зі ступенем забруднення 1-2 відповідно до IEC 60664-1 Основна ізоляція вихідного ланцюга вхідного ланцюга відповідно до EN 50178, номінальна напруга ізоляції 240 В змінного струму
  • Сертифікат UL: внесено до списку , клас 2 Джерело живлення, корпус типу 1
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -30 ... 55 ° C (- 22 ... 131 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C ( -40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 18 мм
  • Висота корпусу: 62 мм
  • Довжина корпусу: 35 мм