Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RLK39-8-2000-Z/31/40a/116
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RLK39-8-2000-Z/31/40a/116
RLK39-8-2000-Z/31/40a/116  124977 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон виявлення: 0 ... 2000 мм
  • Діапазон налаштування: 200 ... 2000 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий 200 мм x 200 мм
  • Джерело світла: IRED
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло.
  • Обмеження зовнішнього освітлення: IEC/EN 60947-5-2, 10000 люкс
  • MTTF d: 803 a
  • Час виконання цілі (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0 %
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод: стан перемикання
    червоний світлодіод : попередня індикація несправності
  • Елементи керування: регулятор діапазону спрацьовування, перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Елементи керування: перемикач функції таймера
    24 ... 240 В змінного струму (50 ... 60 Гц)
  • Пульсація: 10%
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 50 мА
  • Потужність: ≤ 3 ВА
  • Затримка до готовності: ≤ 300 мс
  • Тип перемикання: світло/темрява вкл.
  • Вихід сигналу: 1 релейний вихід
  • Напруга перемикання: макс. 240 В змінного струму; 150 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 3 A
  • Комутаційна потужність: DC: макс. 90 Вт змінного струму: макс. 750 ВА
  • Частота перемикання: ≤ 25 Гц
  • Час відгуку: ≤ 20 мс
  • Функція таймера: затримка увімкнення/вимкнення або подовження імпульсу на вибір.
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Відповідність EAC: TR & nbsp; CU 020/2011
    TR CU 004/2011
  • Схвалення CCC: Сертифіковано Китайською обов'язковою сертифікацією (CCC)
  • Схвалення: CE
  • Температура навколишнього середовища : -25 ... 55 ° C (-13 ... 131 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • < li> Ширина корпусу: 25 мм
  • Висота корпусу: 64 мм
  • Довжина корпусу: 75 мм