Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RLK61-8-4000-Z/31/115
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RLK61-8-4000-Z/31/115
RLK61-8-4000-Z/31/115  124983 - 2 - trade-control.com.ua
  • Джерело світла: IRED
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло, 850 нм
  • Діаметр світлової плями: прибл. 45 мм на відстані 4000 мм
  • Кут розбіжності: 0,7 °
  • Елементи керування: перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Елементи керування: регулятор діапазону спрацьовування
  • Робоча напруга: 24 ... 240 В змінного струму
    12 ... 240 В постійного струму