Пристрій захисту від перенапруги Pepperl+Fuchs SCP-LBF-IA1.36.IE*
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • SCP-LBF-IA1.36.IE*
SCP-LBF-IA1.36.IE*  118031 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 118031
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Конструкція/монтаж: Встановлення в шафі
  • Власне споживання струму: макс. 6 мА (для версії SCP-LBF-IA1.36.IE.1), макс. 0 мА (для версії SCP-LBF-IA1.36.IE.0)
  • Номінальна напруга: 36 В
  • Номінальний струм: 250 мА
  • Перенапруга несправності режим: у соотв. IEC 61643-21 лінія непрацездатна, режим 2
  • Електромагнітна сумісність: NAMUR NE 21
  • Ступінь захисту: IEC 60529
  • Стандарт Fieldbus: IEC 61158-2
  • Ударостійкість: EN   60068-2-27
  • Стійкість до вібрації: EN   60068-2-6
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F) < /li>
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F)
  • Відносна вологість: ≤ 95% без конденсації
  • Ударостійкість: 15 г 11 мс
  • Корозійна стійкість: у соотв. згідно ISA-S71.04-1985, рівень небезпеки G3
  • Тип підключення: гвинтові клеми
  • Перетин жили: гнучкий провід 2,5 мм 2 суцільний провід Максимум. 4 мм 2