Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB1000-18GM75-E6-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UB1000-18GM75-E6-V15
UB1000-18GM75-E6-V15  127040 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 70 ... 1000 мм
  • Діапазон налаштування: 90 ... 1000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 70 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 255 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 125 мс
  • Жовтий світлодіод: індикація стану перемикання
    блимає: виявлено об'єкт програмної функції
  • Червоний світлодіод: «Помилка», об'єкт невпевнений
    у функції програми: Не виявлено об'єкта
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 50 мА
  • Тип входу: 1 програмний вхід,
    робочий діапазон 1: -U B ... +1 В, робочий діапазон 2: +4 В ... + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм Ω; програмний імпульс: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 2 перемикаючі виходи PNP, NO/NC, програмовані.
  • Номінальний робочий струм: 2 x 100 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Повторюваність: ≤ 1%
  • Вплив температури: ± 1,5% повної вартості.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: 5-контактний штекер M12 x 1
  • Градус ступінь захисту: IP67
  • Маса: 60 ​​​​г
  • Вихід 1: Точка перемикання: 90 мм
    Функція виходу: Режим роботи точки перемикання
    поведінка виходу: нормально розімкнений контакт
  • Вихід 2: точка перемикання: 1000 мм