Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB120-12GM-I-V1
  • Ультразвукові датчики
  • UB120-12GM-I-V1
UB120-12GM-I-V1  127049 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 15 ... 120 мм
  • Діапазон налаштування: 20 ... 120 мм
  • Мертва зона: 0 ... 15 мм
  • Стандартна візирна пластина: 10 мм x 10 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 850 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 27 мс
  • Жовтий світлодіод: безперервно жовтий: об'єкт в діапазоні оцінки
    жовтий, блимає: функція програми, об'єкт виявлений
  • Червоний світлодіод: безперервно червоний: помилка
    червоний , блимає: функція програми, об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Без навантаження струм живлення: ≤ 30 мА
  • Тип входу: 1 програмний вхід з нижньою межею оцінки A1: -U B ... +1 В, верхня межа оцінки A2: +4 В .. . + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм &Омега; тривалість імпульсу: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 4 ... 20 мА
  • Роздільна здатність: 0,17 мм
  • Відхилення характеристичної кривої: ± 1% повної шкали.
  • Повторюваність: ± 0,5% повної шкали
  • Опір навантаження: 0 ... 300 Ом
  • Вплив температури: ± 1,5% повної шкали.
  • Затвердження UL: внесено до списку cULus, джерело живлення класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)