Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB2000-30GM-H3
  • Ультразвукові датчики
  • UB2000-30GM-H3
UB2000-30GM-H3  127060 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 80 ... 2000 мм
  • Діапазон налаштування: 120 ... 2000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 80 мм 1)
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм.
  • Частота перетворювача: прибл. 180 кГц
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 30 мА
  • Тип входу: 1 імпульсний вхід для імпульсу передавача (годинник)
    0-й рівень (активний): <5 В (U B > 15 В) < br > 1-рівень (неактивний):> 10 В ... + U B (U B > 15 В)
    0-рівень (активний): < 1/3 U B (10 В B <15 В)
    1-рівневий (неактивний):> 2/3 U B ... + U B (10 В B <15 В)
  • Довжина паузи: ≥ 50 x тривалість імпульсу
  • Імпеданс: 10 кОм, внутрішнє з'єднання з + U B
  • Тип виходу: 1 імпульсний вихід для часу луна-сигналу, захист від короткого замикання PNP з відкритим колектором і знижувальним резистором = 22 кОм
    рівень 0 (без луни): -U B
    рівень 1 (виявлено луна): ≥ (+ U B -2 В)
  • Номінальний робочий струм: 15 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Вплив температури: час розповсюдження луна-сигналу : 0,17%/K
  • Схвалення UL: включено до списку cULus, загальне призначення.
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 85 °C (-13 ... 185 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Ступінь захисту: IP67
  • Підключення: 2 м ПВХ-кабель 0,75 мм 2