Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB2000-F42-I-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UB2000-F42-I-V15
UB2000-F42-I-V15  127069 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 60 ... 2000 мм
  • Діапазон регулювання: 90 ... 2000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 60 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 175 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 150 мс
  • Зелений світлодіод: світиться зеленим: живлення включене.
  • Жовтий світлодіод: горить: об'єкт в діапазоні оцінки
    блимає: функція програми
  • Червоний світлодіод: нормальна робота: "несправність"
    програмна функція: об'єкт не виявлено
  • li>
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм холостого ходу: ≤ 50 мА
  • Синхронізація: двонаправлена
    0 рівень -U B ... + 1 В
    1 рівень: +4 В ... + U < sub> B
    вхідний опір:> 12 кОм
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 4 ... 20 мА
  • Налаштування за замовчуванням: межа оцінки A1: 90 мм, межа оцінки A2: 2000 мм, широка звукова пелюстка < /li>
  • Роздільна здатність: 0,7 мм
  • Відхилення характеристичної кривої: ± 1% повної шкали.
  • Повторюваність: ± 0,1% повної шкали
  • Опір навантаження: 0 ... 300 Ом
  • Відповідність EAC: TR   CU 020/2011
    TR CU 037/2016
  • Допуск UL: внесено до списку cULus , Загального призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, Загального призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)