Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB2000-F54-I-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UB2000-F54-I-V15
UB2000-F54-I-V15  127080 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 80 ... 2000 мм
  • Діапазон налаштування: 100 ... 2000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 80 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 175 кГц
  • Затримка відповіді: ≤ 150 мс
  • Зелений світлодіод: безперервно зелений: система моніторингу
    блимає зеленим: функція програми
  • Жовтий світлодіод: безперервно жовтий: об'єкт в діапазоні оцінки
    жовтий, блимає: програмна функцію, об'єкт виявлено
  • Червоний світлодіод: блимає:
    нормальний режим: помилка
    Програмна функція: об'єкт не виявлено
    постійно:
    Програмний режим, об'єкт невпевнений
  • < li> Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 55 мА
  • Синхронізація: 1 синхронний вхід
    0-рівень: -U B ... + 1 В
    1-рівень: +4 В ... + U B
    вхідний опір:> 12 кОм
    нижнє межа оцінки A1: -U B ... +1 В, верхня межа оцінки A2: +4 В ... + U B Вхідний опір:> 4 ,7 ком, тривалість імпульсу: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 4 ... 20 мА
  • Налаштування за замовчуванням: межа оцінки A1: межа оцінки 100 мм A2: 2000 мм
  • Роздільна здатність: 0,5 мм.
  • Повторюваність: ± 0,1% повної шкали
  • Опір навантаження: 0 ... 300 Ом
  • Вплив температури: ± 1,5% повної вартості.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Затвердження CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Затвердження CCC: схвалено CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)