Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB300-18GM40-E5-V1-Y287031
  • Ультразвукові датчики
  • UB300-18GM40-E5-V1-Y287031
UB300-18GM40-E5-V1-Y287031  127094 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 127094
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 35 ... 300 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 300 мм
  • Мертва зона: 0 ... 35 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 390 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 50 мс
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 20 мА
  • Тип входу: 1 програмний вхід
    робоча відстань 1: -U B ... +1 В, робоча відстань 2: +6 В ... + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм Ω програмний імпульс: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 перемикаючий вихід E5, PNP NO/NC, програмований.
  • Номінальний робочий струм: 200 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Налаштування за замовчуванням: Точка перемикання A1: 50 мм Точка перемикання A2: 300 мм
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Повторюваність: ≤ 1%
  • Частота перемикання: ≤ 13 Гц
  • Вплив температури: ± 1,5% повної вартості.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Затвердження CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Затвердження CCC: схвалено CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)