Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB300-18GM40-I-V1
  • Ультразвукові датчики
  • UB300-18GM40-I-V1
UB300-18GM40-I-V1  127095 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 35 ... 300 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 300 мм
  • Мертва зона: 0 ... 35 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 390 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 50 мс
  • зелений світлодіод: живлення увімкнено
  • жовтий світлодіод: безперервно жовтий: об'єкт в діапазоні оцінки
    жовтий, блимає: програмна функція, об'єкт виявлений
  • Світлодіод червоний: горить червоним: помилка
    червоний, блимає: функція програми, об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм холостого ходу: ≤ 20 мА
  • Тип входу: 1 програмний вхід з нижньою межею оцінки A1: -U B ... +1 В, верхня межа оцінки A2: +4 В .. . + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм &Омега; тривалість імпульсу: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 4 ... 20 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Налаштування за замовчуванням: межа оцінки A1: межа оцінки 50 мм A2: 300 мм
  • Роздільна здатність: 0,4 мм при макс. діапазон чутливості
  • Відхилення характеристичної кривої: ± 1% повної шкали.
  • Повторюваність: ± 0,5% повної шкали
  • Опір навантаження: 0 ... 300 Ом
  • Вплив температури: ± 1,5% повної вартості.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Затвердження CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Затвердження CCC: схвалено CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)