Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB400-12GM-U-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UB400-12GM-U-V1
UB400-12GM-U-V1  127105 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 30 ... 400 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 400 мм
  • Мертва зона: 0 ... 30 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 310 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 50 мс
  • Жовтий світлодіод: безперервно жовтий: об'єкт знаходиться в діапазоні оцінки
    жовтий, блимає: функція програми, об'єкт виявлено
  • Червоний світлодіод: безперервно червоний: помилка
    червоний , блимає: функція програми, об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 15 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Без навантаження струм живлення: ≤ 30 мА
  • Тип входу: 1 програмний вхід з нижньою межею оцінки A1: -U B ... +1 В, верхня межа оцінки A2: +4 В .. . + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм &Омега; тривалість імпульсу: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 0 ... 10 В
  • Роздільна здатність: 0,17 мм
  • Відхилення характеристичної кривої: ± 1% повної шкали.
  • Повторюваність: ± 0,5% повної шкали
  • Опір навантаження:> 1 кОм
  • Вплив температури: ± 1,5% повної шкали.
  • Затвердження UL: внесено до списку cULus, джерело живлення класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)