Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB500-18GM75-E5-V15-ET-Y216689
  • Ультразвукові датчики
  • UB500-18GM75-E5-V15-ET-Y216689
UB500-18GM75-E5-V15-ET-Y216689  127127 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 127127
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 30 ... 500 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 30 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 380 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 50 мс
  • Жовтий світлодіод: індикація стану перемикання
    блимає: виявлено об'єкт програмної функції
  • Червоний світлодіод: «Помилка», об'єкт невпевнений
    у функції програми: Не виявлено об'єкт
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Синхронізація: 1 синхронне з'єднання, двонаправлене
    0-рівнева: -U B ... + 1 В
    1-рівнева: +4 V . .. + U B
    вхідний опір:> 12 кОм &Омега;
    робочий діапазон 1: -U B ... +1 В, робочий діапазон 2: +4 В ... + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм Ω; програмний імпульс: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 перемикаючий вихід E5, PNP NO/NC, програмований.
  • Номінальний робочий струм: 200 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Налаштування за замовчуванням: вихід, що перемикається, на відстані 180 мм, замикаючий контакт
    вузька звукова пелюстка
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Повторюваність: ≤ 1%
  • Частота перемикання: макс. 8 Гц
  • Вплив температури: ± 1,5% повної вартості.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: 5-контактний штекер M12 x 1
  • Градус ступінь захисту: IP65
  • Маса: 60 ​​​​г