Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB500-18GM75-I-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UB500-18GM75-I-V15
UB500-18GM75-I-V15  127131 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 30 ... 500 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 30 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 380 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 50 мс
  • Жовтий світлодіод: безперервно жовтий: об'єкт в діапазоні оцінки
    жовтий, блимає: функція програми, об'єкт виявлений
  • Червоний світлодіод: безперервно червоний: помилка
    червоний , блимає: функція програми, об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Без навантаження струм живлення: ≤ 45 мА
  • Синхронізація: 1 синхронне з'єднання, двонаправлене
    0-рівнева: -U B ... + 1 В
    1-рівнева: +4 V . .. + U B
    вхідний опір:> 12 кОм &Омега;
    нижня межа оцінки A1: -U B ... +1 В, верхня межа оцінки A2: +4 В.. + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм &Омега; тривалість імпульсу: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 4 ... 20 мА
  • Роздільна здатність: 0,13 мм для макс. дальність виявлення
  • Повторюваність: ± 0,1% повної шкали
  • Опір навантаження: 0 ... 300 Ом
  • Вплив температури: ± 1,5% повної вартості.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: 5-контактний штекер M12 x 1
  • Градус ступеня захисту: IP67
  • Маса: 60 ​​​​г
  • Вихід: межа оцінки A1: 50 мм
    межа оцінки A2: 500 мм