Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB500-30GM-E5-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UB500-30GM-E5-V15
UB500-30GM-E5-V15  127134 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 30 ... 500 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 30 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 380 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 50 мс
  • Зелений світлодіод: горить постійно: живлення увімкнено
    блимає: виявлено об'єкт програмної функції
  • Жовтий світлодіод: горить: вихід перемикача стану перемикання
    блимає: функція програми < /li>
  • Червоний світлодіод: нормальна робота: "несправність"
    програмна функція: об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Синхронізація: двонаправлена
    0 рівень -U B ... + 1 В
    1 рівень: +4 В ... + U < sub> B
    вхідний опір:> 12 кОм
  • Тип входу: 1 програмний вхід,
    робочий діапазон 1: -U B ... +1 В, робочий діапазон 2: +4 В ... + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм Ω; програмний імпульс: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 релейний вихід PNP, нормально розімкнений/замкнений, програмований.
  • Номінальний робочий струм: 200 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В
  • Повторюваність: ≤ 0,5% від точки перемикання
  • Частота перемикання: ≤ 10 Гц
  • Вплив температури: <2% від дальньої точки перемикання
  • Відповідність EAC: TR   CU 020/2011
    TR CU 037/2016
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: 5-контактний штекер M12 x 1
  • Ступінь захисту: IP65
  • Маса: 135 г
  • Вихід: точка перемикання A1: 60 мм
    Точка перемикання A2: 525 мм < BR> функція виведення: віконний режим