Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB6000-F42-E5-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UB6000-F42-E5-V15
UB6000-F42-E5-V15  127159 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 350 ... 6000 мм
  • Діапазон налаштування: 400 ... 6000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 350 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 65 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 650 мс
  • Зелений світлодіод: світиться зеленим: живлення включене.
  • Жовтий світлодіод: горить: вихід перемикача стану перемикання
    блимає: функція програми
  • Червоний світлодіод: нормальна робота: "несправність"
    програмна функція: об'єкт не виявлено
  • li>
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм холостого ходу: ≤ 60 мА
  • Синхронізація: двонаправлена
    0 рівень -U B ... + 1 В
    1 рівень: +4 В ... + U < sub> B
    вхідний опір:> 12 кОм
  • Тип виходу: 1 перемикаючий вихід E5, PNP NO/NC, програмований.
  • Номінальний робочий струм: 200 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Налаштування за замовчуванням: точка перемикання A1: 400 мм, точка перемикання A2: 6000 мм, широка звукова пелюстка
  • li>
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В
  • Повторюваність: ≤ 0,5% від точки перемикання
  • Частота перемикання: ≤ 0,6 Гц
  • Гістерезис діапазону: 1% встановленої робочої відстані.
  • Затвердження UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Затвердження CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Затвердження CCC: затверджено CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)