Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB6000-F42-I-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UB6000-F42-I-V15
UB6000-F42-I-V15  127163 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 350 ... 6000 мм
  • Діапазон налаштування: 400 ... 6000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 350 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 65 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 650 мс
  • Зелений світлодіод: світиться зеленим: живлення увімкнено
  • Жовтий світлодіод: безперервно: об'єкт в діапазоні оцінки
    блимає: функція програми
  • Червоний світлодіод: нормальна робота: "несправність"
    програмна функція: об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм холостого ходу: ≤ 60 мА
  • Синхронізація: двонаправлена
    0 рівень -U B ... + 1 В
    1 рівень: +4 В ... + U < sub> B
    вхідний опір:> 12 кОм
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 4 ... 20 мА
  • Налаштування за замовчуванням: межа оцінки A1: 400 мм, межа оцінки A2: 6000 мм, широка звукова пелюстка < /li>
  • Роздільна здатність: 0,7 мм
  • Відхилення характеристичної кривої: ± 1% повної шкали.
  • Повторюваність: ± 0,1% повної шкали
  • Опір навантаження: 0 ... 300 Ом
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Затвердження CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Затвердження CCC: схвалено CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)