Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB800-F12-EP-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UB800-F12-EP-V15
UB800-F12-EP-V15  127174 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 30 ... 800 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 800 мм
  • Мертва зона: 0 ... 30 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 310 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 100 мс
  • зелений світлодіод: робочий дисплей
  • жовтий світлодіод: індикатор діапазону оцінки, готовність до програмування
  • червоний світлодіод: готовність до програмування, несправність
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Струм холостого ходу: ≤ 30 мА
  • Синхронізація: 1 синхронне з'єднання, двонаправлене
    0-рівнева: -U B ... + 1 В
    1-рівнева: +4 V . .. + U B
    вхідний опір:> 12 кОм &Омега;
  • Тип входу: 1 програмний вхід
    Відстань перемикання 1: -U B ... +1 В, відстань перемикання 2: +3 В ... + U B
    Вхідний опір:> 10 кОм Ω
  • Тип виходу: двотактний вихід, захист від короткого замикання, захист від зворотної полярності.
  • Номінальний робочий струм: 200 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Налаштування за замовчуванням: точка перемикання A1: 50 мм, точка перемикання A2: 800 мм, широка звукова пелюстка
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Повторюваність: ≤ 1%
  • Частота перемикання: 6 Гц
  • Вплив температури: ± 1,5% повної вартості.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Затвердження CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Затвердження CCC: схвалено CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура довкілля: -15 ... 70 °C (5 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40. .. 85 °C (-40 ... 185 °F)