Ультразвуковий датчик наскрізного променя Pepperl+Fuchs UBE4000-30GM-SA2-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UBE4000-30GM-SA2-V15
UBE4000-30GM-SA2-V15  127373 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність спрацьовування: 0 ... 4000 мм, відстань випромінювач-приймач 500 мм ... 4000 мм
  • Контрольна мета: приймач
  • Частота перетворювача: 85 кГц
  • Зелений світлодіод: допоміжний пристрій для вирівнювання
    ВИКЛ: немає ультразвукового сигналу
    блимає: зона невизначеності
    ВКЛ: позитивний прийом
  • Жовтий світлодіод: стан перемикання
  • Робоча напруга: 18 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: емітер 35 мА
    приймач 25 мА
  • Тип виходу: 2 перемикають виходи PNP, нормально розімкнений /замкнутий (доповнюючий)
  • Номінальний робочий струм: 200 мА
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В
  • Частота перемикання: ≤ 15 Гц
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Допуск CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC для продуктів не потрібне номінальне ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: 0 ... 60 °C (32 ... 140 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)