Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC10000-F260-UE8R2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UC10000-F260-UE8R2
UC10000-F260-UE8R2  127199 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 800 ... 10000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 800 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 60 кГц
  • Жовтий світлодіод: світиться постійно: вихід перемикача стану перемикання
    блимає: неправильне налаштування
  • Робоча напруга: 15 ... 30 В (включаючи пульсації)
    Вхідний напруга інтервал 15 ... 20 В чутливість знижена до 20% ... 0%
  • Струм холостого ходу: ≤ 75 мА
  • Тип входу/виходу: 1 синхронізуюче з'єднання, двонаправлений
  • Тип виходу: 2 перемикаються виходи PNP, NO
  • Повторюваність: ± 15 мм
  • Робочий струм: 300 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Тип виходу: 1 вихід напруги: лінійне наростання 0 ... 10 В
  • Лінійність помилка: ≤ 1,5%
  • Навантажувальний резистор:> 2 кОм Ω
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CSA: включено до списку cCSAus, загального призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)