Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC2000-30GM-E6R2-T-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UC2000-30GM-E6R2-T-V15
UC2000-30GM-E6R2-T-V15  127207 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 80 ... 2000 мм
  • Діапазон регулювання: 120 ... 2000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 80 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 175 кГц
  • Затримка відгуку: мінімум 65 мс
    заводське налаштування 195 мс
  • Зелений світлодіод: світиться постійно: живлення увімкнено
    блимає: виявлено режим очікування або об'єкт програмної функції < /li>
  • Жовтий світлодіод 1: горить постійно: перемикання стану перемикання виходу 1
    блимає: функція програмування
  • Жовтий світлодіод 2: горить постійно: вихід перемикача стану перемикання 2
    блимає: функція програмування
  • Червоний світлодіод: безперервно горить: роз'єм температури/програми не підключений
    блимає: не виявлений збій або програмний функціональний об'єкт
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 50 мА
  • Тип інтерфейсу: RS 232, 9600 біт/с, без контролю парності, 8 біт даних, 1 стоповий біт
  • Синхронізація: двонаправлена
    0 рівень -U < sub > B ... + 1 В
    1 рівень: +4 В ... + U B
    вхідний опір:> 12 кОм
    імпульс синхронізації: &ge ; 100 мкс, період між імпульсами синхронізації: ≥ 2 мс
  • Тип виходу: 2 релейні виходи PNP, NO/NC, програмовані.
  • Номінальний робочий струм: 200 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В
  • Повторюваність: ≤ 0,1% повної шкали
  • Гістерезис діапазону: 1% від налаштованого робочого діапазону (за замовчуванням), програмований
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: CCC схвалення/маркування не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)