Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC2000-30GM-IUEP-IO-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UC2000-30GM-IUEP-IO-V15
UC2000-30GM-IUEP-IO-V15  127213 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 90 ... 2000 мм
  • Діапазон регулювання: 120 ... 2000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 90 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 200 кГц
  • Затримка відповіді: мінімум: 65 мс
    заводське налаштування: 125 мс
  • Енергонезалежна пам'ять: EEPROM
  • зелений світлодіод: горить безперервно: живлення увімкнено
    блимає: режим очікування або зв'язок по каналу введення-виведення
  • жовтий світлодіод 1: горить постійно: об'єкт в діапазоні оцінки
    блимає: функція навчання , виявлено об'єкт
  • Жовтий світлодіод 2: горить постійно: об'єкт в діапазоні оцінки
    блимає: функція навчання, об'єкт виявлено
  • Червоний світлодіод: горить червоним: помилка
    червоний, блимає: функція програми , об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
    Вихід напруги 15 ... 30 В
  • Струм холостого ходу: ≤ 60 мА
  • Потужність: ≤ 1 Вт
  • Затримка до готовності: ≤ 120 мс
  • Тип інтерфейсу: IO-Link
  • Протокол: IO-Link V1.0
  • Швидкість передачі: ациклічна: зазвичай 95 біт/с
  • Час циклу: хв. 33,6 мс
  • Режим: COM   2 (38,4 кБод)
  • Ширина даних процесу: 16 біт
  • Підтримка режиму SIO: так
  • Тип входу/виходу: 1 синхронізуюче з'єднання, двонаправлений < /li>
    Струм вихід 4 мА ... 20 мА або
    вихід напруги 0 В . .. 10 В
  • Напруга drop: ≤ 2,5 В
  • Роздільна здатність: струмовий вихід: діапазон оцінки [мм]/3200, але ≥ 0,35 мм і вихідна напруга: діапазон оцінки [мм]/4000 та ≥ 0,35 мм
  • Відхилення характеристичної кривої: ≤ 0,2% повної шкали.
  • Повторюваність: ≤ 0,1% повної шкали
  • Частота перемикання: ≤ 4 Гц
  • Імпеданс навантаження: струмовий вихід: ≤ 300 Ом
    вихідна напруга: ≥ 1000 Ом
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загального призначення
  • < li> Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: 5-контактний штекер M12 x 1
  • Ступінь захисту: IP67
  • Маса: 72 г
  • Вихід 1: біля точки перемикання: 120 мм Далека точка перемикання: 2000 мм Режим виведення: віконний   режим
    поведінка виходу: нормально розімкнений контакт
  • Вихід 2: ближня межа: 120 мм
    дальня межа: 1000 мм