Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC2000-30GM70-2E2R2-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UC2000-30GM70-2E2R2-V15
UC2000-30GM70-2E2R2-V15  127218 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 100 ... 2000 мм
  • Діапазон налаштування: 150 ... 2000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 100 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 200 кГц
  • Затримка відповіді: ≤ 100 мс
  • Температурний дрейф: ≤ ± 1,5% повної шкали.
  • Світлодіод жовтий: горить постійно Вихід 1 стану, що перемикається
  • Світлодіод зелений/жовтий: жовтий: перемикаючий вихід 2 стану перемикання
    зелений: Навчання
  • Потенціометр: регульований комутаційний вихід 1 та комутаційний вихід 2.
  • Робоча напруга: 12 ... 30 В постійного струму (включаючи пульсації).
  • Струм холостого ходу: ≤ 50 мА
  • Тип інтерфейсу: Інфрачервоний
  • Вихід тип: 2 релейні виходи PNP, NO (програмований нормально замкнутий контакт)
  • Повторюваність: ± 3 мм
  • Робочий струм: на 150 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Частота перемикання: ≤ 4 Гц
  • Гістерезис перемикання: 20 мм (програмований)
  • Падіння напруги: ≤ 3 У
  • Струм у вимкненому стані: ≤ 10 µ A
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)