Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC250-F77-EP-IO-V31
  • Ультразвукові датчики
  • UC250-F77-EP-IO-V31
UC250-F77-EP-IO-V31  236899 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 236899
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 20 ... 250 мм
  • Діапазон налаштування: 25 ... 250 мм
  • Мертва зона: 0 ... 20 мм
  • Стандартна візирна пластина: 10 мм x 10 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 400 кГц
  • Затримка відгуку: мінімум: 8 мс
    заводське налаштування: 29 мс
    програмується до 60 с.
  • Енергонезалежна пам'ять: EEPROM
  • Зелений світлодіод: безперервно горить: живлення увімкнено
    блимає: Режим очікування або зв'язок IO-Link < /li>
  • Жовтий світлодіод: безперервно горить: об'єкт в діапазоні оцінки
    блимає: програмування точки перемикання, об'єкт виявлений
  • Червоний світлодіод: горить постійно: помилка
    блимає: програмування точки перемикання, об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Без навантаження струм живлення: ≤ 40 мА
  • Потужність: ≤ 400 мВт
  • Затримка до готовності: ≤ 300 мс
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/Q = контакт 4)
  • Профіль пристрою: Smart Sensor
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link: 1,1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: 16 біт
  • Підтримка режиму SIO: так
  • ID пристрою: 0x300300 (3146496)
  • Сумісний тип головного порту: A
  • Тип введення/виводу: 1 синхронізуюче з'єднання, двонаправлене
  • Номінальний робочий струм: 100 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В
  • Повторюваність: ≤ ± 0,1% повної шкали.
  • Гістерезис діапазону: 1% від налаштованого робочого діапазону (налаштування за замовчуванням), програмований, хв. 1 мм
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, джерело живлення класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальним напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 .. . 85 °C (-40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: 4-контактний штекер M8 x 1
  • Ступінь захисту: IP67
  • установці: будь-яке.
  • Маса: 9 г
  • Момент затяжки, кріпильні гвинти: макс. 0,2 Нм
    дальня точка перемикання: 250 мм