Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC2500-F65-E8R2-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UC2500-F65-E8R2-V15
UC2500-F65-E8R2-V15  127234 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 250 ... 2500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 250 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 120 кГц
  • Затримка до готовності: 250 мс
  • Допустима довжина кабелю: макс. 300 м
  • Зелений світлодіод: живлення увімкнено.
  • Світлодіод жовтий 1: горить: стан перемикання виходу перемикача 1
    блимає: неправильне регулювання
  • Жовтий світлодіод 2: горить: стан перемикання виходу 2
    блимає: неправильне налаштування < /li>
  • Номінальна робоча напруга: 24 В постійного струму
  • Робоча напруга: 12 ... 30 В (включаючи пульсації)
    In інтервал напруги живлення 12 ... 20 В чутливість знижена до 20% ... 0%
  • Пульсація: ≤ 10%
  • Струм холостого ходу: ≤ 60 мА
  • Тип входу: 1 програмний вхід
    Навчання S хв
  • Вхідна напруга: ≤ Робоча напруга
  • Рівень: низький рівень: 0 ... 3 В (активне навчання)
    високий рівень: ≥ 15 В (навчання неактивне)
  • Довжина імпульсу: ≥ 150 мс
  • Тип виходу: 2 перемикаючі виходи PNP, NO.
  • Налаштування за замовчуванням: відстань перемикання "повний", S max : 350 мм
    Відстань перемикання "порожній", S min : 2300 мм
    Гістерезис перемикання "повний", H Smax : 100 мм
    Гістерезис перемикання "порожній", H Smin : 200 мм
    середнє значення "повний" , M Smax : 20 < BR> середнє значення «порожній», M Smin : 110
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Затримка включення: 200 мс
  • Точність повторення: ± 5 мм
  • Струм у вимкненому стані: 0,01 мА
  • Вплив температури: ≤ ± 1,5%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F) Удароміцність: 30 г, період 11 мс.
  • Стійкість до вібрації: 10...55 Гц, амплітуда ± 1 мм