Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC2500-F65-IE2R2-V15-Y235146
  • Ультразвукові датчики
  • UC2500-F65-IE2R2-V15-Y235146
UC2500-F65-IE2R2-V15-Y235146  127237 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 127237
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 250 ... 2500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 250 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 120 кГц
  • Затримка до готовності: 250 мс
  • Допустима довжина кабелю: макс. 300 м
  • Зелений світлодіод: живлення увімкнено.
  • Світлодіод жовтий: горить: вихід перемикача стану перемикання
    блимає: неправильне налаштування
  • Номінальна робоча напруга: 24 В постійного струму
  • Робоча напруга: 15 . .. 30 В (включаючи пульсації)
    В інтервалі напруги живлення 15 ... 20 В чутливість знижена до 20% ... 0%
  • Пульсація: ≤ 10%
  • Струм холостого ходу: ≤ 60 мА
  • Тип входу: 1 Функціональний вхід
  • Вхідна напруга: ≤ Робоча напруга
  • Рівень: низький рівень: 0 ... 3 В
    високий рівень: ≥ 15 В
  • Тип виходу: 1 релейний вихід PNP, NO
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Тип виходу: 1 струмовий вихід 4 ... 20 мА, лінійне наростання
  • Похибка лінійності : ≤ 1,5%
  • Навантажувальний резистор: ≤ 300 & Omega;
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F) Удароміцність: 30 г, період 11 мс.
  • Стійкість до вібрації: 10...55 Гц, амплітуда ± 1 мм